Category Archive Оголошення та новини

24 липня 2017 року було оголошено нові конкурси проектів Європейської Дослідницької Ради (ERC) в рамках Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

24 липня 2017 року було оголошено нові конкурси проектів Європейської  Дослідницької Ради (ERC) в рамках Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

1. Конкурс для молодих вчених – ERC Starting Grant

(ідентифікатор ERC-2018-STG).

Стартові гранти – вже знайомий українським науковцям формат. Проектні пропозиції на їх отримання можуть подавати молоді вчені, які після захисту кандидатської дисертації мають термін активної наукової діяльності від двох до семи років (не враховуючи терміну відпустки з догляду за дитиною).

Останній день подання пропозицій – 17 жовтня 2017 року.

Докладніше про умови цього конкурсу – за посиланням: http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/erc-2018-stg.html.

2. Конкурс  проектів міждисциплінарних досліджень – ERC Synergy Grant (ідентифікатор ERC-2018-SyG).

Синергетичні гранти призначені для проектів ERC нового типу. Вони передбачають утворення консорціуму з 2-4 наукових груп, очолюваних лідерами, які можуть працювати в різних установах, у тому числі з різних країн (відповідно до загальних правил участі в конкурсах ERC), і мають бути фахівцями в різних галузях науки. Ідея проекту повинна бути неординарною й обумовлювати міждисциплінарний підхід до її втілення, що демонструватиме синергетичність та взаємодоповнюваність учених-учасників і матиме на меті отримання результатів, яких учасникам неможливо було б досягти поодинці.

Останній день подання пропозицій – 14 листопада 2017 року.

Детальніше про умови цього конкурсу – за посиланням: http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/opportunities/h2020/topics/erc-2018-syg.html.

Із запитаннями звертайтеся, будь ласка, до координатора Національного контактного пункту з ERC Яніни Міщук – на електронну адресу: mishchuk@imbg.org.ua (https://erc.europa.eu/content/yanina-mishchuk).

Оголошується спільний конкурс Ф81 науково-дослідних проектів Державного фонду фундаментальних досліджень і Німецького Дослідницького Товариства (DFG) для фінансування у 2019 році

     Метою конкурсу є відбір та грантова підтримка проектів фундаментальних досліджень з пріоритетної тематики, що спільно виконуються науковцями академічних наукових організацій та вищих навчальних закладів  України та Німеччини.

 

З метою широкого залучення до наукових досліджень молодих науковців перевага надаватиметься науковим колективам з участю молодих учених.

Конкурс проводиться за наступними науковими пріоритетними напрямами: Фізика, Математика.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті ДФФД за посиланням:

http://www.dffd.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=275&lang=ua

Запити приймаються до 11 грудня 2017 року.

Всі запитання щодо участі у конкурсі, оформлення запитів, заповнення електронної форми можна поставити за телефоном –(044)246-39-29 або електронною поштою – office@dffd.gov.ua.

 

19 квітня 2017 року відбулася ознайомча екскурсія до Новокраматорського машинобудівного заводу ініційована Радою молодих вчених Інституту прикладної математики і механіки НАН України.

Захід влаштовано з метою реалізації положень Концепції розвитку Національної академії наук України на 2014-2023 року та розширення зв’язків між установами НАН України та підприємствами держави, а також ознайомлення талановитої молоді країни з промисловими підприємствами Донбасу з метою інтеграції науки у промисловість регіонів, а також посилення прикладного характеру підготовки фахівців вищої кваліфікації.

Слід зазначити, що Новокраматорський машинобудівний завод є одним з найбільших в Україні підприємством важкого машинобудування, добре відомим в світі проектуванням та виготовленням унікального гірничо-збагачувального, металургійного, прокатного, підйомно-транспортного та ін. обладнання. Підприємство характеризується повним циклом виробництва, що базується на сучасному комплексі високоефективних, а по ряду напрямків унікальних технологічних процесів, які дозволяють забезпечити повний процес виробництва від сировини до готового виробу.

Проведена екскурсія дозволила ознайомити молодих науковців – кандидатів наук Інституту прикладної математики і механіки НАН України з перспективами виробництва в галузі важкого машинобудування та розвитку промислового потенціалу Донецького регіону, а також сконцентрувати їх увагу на підготовці пропозицій спрямованих на розробку математичних моделей сучасних технологічних процесів.