Урочисті збори присвячені 100-річчю Національної академії наук України

Урочисті збори присвячені 100-річчю Національної академії наук України

30 листопада 2018 року відбулися урочисті збори наукової громадськості Донецького регіону, присвячені 100-річчю Національної академії наук України. Урочисті збори провів Донецький науковий центр Національної академії наук України й Міністерства освіти і науки України.

Засідання відкрив ректор ДДМА, голова ДНЦ НАНУ і МОНУ, д-р техн. наук, професор Віктор Ковальов. У своїй доповіді він розповів про етапи славного шляху Національної академії наук України.

Із вітаннями виступили представники НАНУ, навчальних закладів вищої освіти, підприємств регіону, представники облдержадміністрації та місцевого самоврядування та ін.

На урочистому засіданні вчені Інституту прикладної математики і механіки НАН України були нагороджені почесними грамотами Донецької обласної державної адміністрації та Краматорського міського голови.

За багаторічну плідну працю, вагомий внесок у науково-технічний розвиток Донецького регіону, впровадження наукових розробок у виробництво, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України подяку Донецької облдержадміністрації та Донецької обласної військово-цивільної адміністрації висловлено: с.н.с. відділу нелінійного аналізу та рівнянь математичної фізики Таранцю Роману Михайловичу та с.н.с. відділу нелінійного аналізу та рівнянь математичної фізики Васильєвій Наталії Володимирівні.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток вітчізняної науки і з нагоди 100-річного ювілею Національної академії наук України почесною грамотою Краматорського міського голови нагороджено с.н.с. відділу нелінійного аналізу та рівнянь математичної фізики Краснощока Миколу Валерійовича.

Об авторе

ІПММ Адмін administrator

Оставить ответ