Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Відповідно до вимог Закону України «Наукову і науково-технічну діяльність», Розпорядження НАН України від 04.10.2018 р. №553 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення посад наукових працівників у наукових установах Національної академії наук України», наказу директора інституту від 21.07.2020 р. № 45-ОД в Інституті прикладної математики і механіки НАН України проведено конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника Спільної науково-дослідної лабораторії нелінійного аналізу Інституту прикладної математики і механіки НАН України і Донецького національного університету ім. Василя Стуса відділу нелінійного аналізу та рівнянь математичної фізики. За результатами конкурсу на вакантну посаду обрано кандидата фізико-математичних наук Шань Марію Олексіївну.

Об авторе

ІПММ Адмін administrator

2 комментария

ГригорийДата:5:06 пп - Сен 20, 2020

Результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «Б» і «В» апарату Держгеокадастру, який відбувся 27 грудня 2019 року

    ІПММ АдмінДата:11:23 дп - Сен 21, 2020

    Доброго дня, Григорій!
    Хочемо звернути Вашу увагу, що наша установа є науковою, ми не відносимося до державної служби. Всі конкурси, які ми оголошуємо на вакантні посади стосуються тільки посад наукових працівників. 27.12.2019 року наш Інститут не оголошував та не проводив конкурсів на заміщення вакантних посад.

Оставить ответ